Jáksó d**gná mint állat Tereskovát

2008.04.15. 07:31 - gzp

„Szeretem Krisztát, nem zavar, hogy káromkodik és obszcén. Okos, értelmes szép nő. Ha a férje lehetnék, d**nám, mint állat” – nyilatkozta a Borsnak Jáksó László, a Heti hetes műsorvezetője Nagy Kriszta Tereskováról. A festő-énekes azzal lett címlapsztár, hogy Fábry Sándor showját végigkáromkodta, ami felháborította a közönséget, és végül csak erősen megcsonkítva, füttyökkel bőven tarkítva mehetett adásba Tereskova Fábry show-ja. Nagy Krisztát azóta újra meghívták a Heti hetesbe, de ő egyelőre csak nevet a felkérésen. Majd kiderül, van-e az a pénz. Jáksótol az állatszex persze nem lehet idegen. Születésnapjára éppen a Velvettől kapott egy felfújható birkát, hogy gyakoroljon.

Kommentek

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Balatoni nyárindító ajánlat
    Balatoni nyárindító ajánlat Kezdje a nyaralását Siófokon, a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness szállodájában. 4 éj esetén már 15.810 Ft/fő/éj félpanziós ártól!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés