Robert Downey Jr. egy bűnrossz hamburger miatt jött le a drogról

2008.06.09. 17:31 - suze

A színész azt állítja, hogy legsötétebb drog- és alkoholfüggő életszakaszában egy hamburger késztette rá, hogy újraértékelje az életét - írja az Empire mozimagazin. "Köszönetet kell mondjak a Burger Kingnek - annyira borzalmas volt az a hamburger, amit adtak, hogy csak néztem, és arra gondoltam, most valami tényleg nagyon rossz dolog történik velem" - idézi fel a színész az élményt, ami arra indította, hogy az óceánba hajítsa az összes drogját. Downey szerint az Iron Man című filmben az általa játszott karakternek, Tony Starknak épp azért az első dolga, hogy sajtburgert rendeljen a Burger Kingben, miután megszökött fogvatartóitól, mert szerette volna megörökíteni életének ezt a fontos pillanatát.

Ez az újabb közlés persze simán belefér, hiszen az Iron Man promóciója kapcsán Downey Jr. már nem csak alkohol- és drogfüggősége részleteit, de szexuális életének sajátosságait is megosztotta a nagyközönséggel, és finoman célzott rá, hogy Gwyneth Paltrow is képes szexuális izgalomra.

Kommentek

  • 2008.06.09 17:42:35énis

    Robert, egy rohadt jó pasi!

  • 2008.06.09 17:49:47Házigizda

    Azt sosem felejtem el, mikor azt mondta a született gyilkosok című filmben:" Hát ne ölj már + b..d +". Az nagyon ütős volt, és annyira passzolt az adott szituhoz. Hiába, Oliver Stone bácsi tud vmit a rendezésről.:)

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés