Johnny Rotten megríkatta Duffy-t

2008.06.18. 16:11 - moana

A Mercy című sláger előadója a Mojo Awards-on szerette volna üdvözlésképpen megölelni a Sex Pistols frontemberét, aki először félrelökte, majd sűrű káromkodások közepette elhajtotta őt - írja a DailyMail. A Sun információi szerint Duffy az incidens után elsírta magát, majd távozott az eseményről. Johnny Rotten legutóbb a Coldplay tagjainak szerzett kellemetlen pillanatokat, amikor leszatírozta a banda tagjait. Igaz, őket nem szemtől szemben alázta meg.
A szőke énekesnő ezzel párhuzamosan kijelentette, hogy jól érzi magát egyedül, egyelőre nem akar szerelembe esni, mert csak így tudja magát megvédeni a csalódástól.

Kommentek

  • 2008.06.18 16:22:21vernarancs

    Tudnia kellene, hogy angliaban nem divat egymast fogdosni meg olelgetni.

  • 2008.06.18 16:40:00igyugyaz

    Hat meg szep, hogy mindig az a hulye akivel parasztkodnak... szanalmas

  • 2008.06.18 16:58:31vernarancs

    Mindig az a hulye aki nem ismeri a masik kulturajat. Tenyleg szanalmas.

  • 2008.06.18 17:06:07igyugyaz

    Az, hogy az angolok nem olelgetik egymast az legalabbis sztereotipia, de ami ennel is viccesebb, hogy ez a Duffy walesi. Van egy olyan erzesem tobbet tud arrol mit divat Angliaban csinalni es mit nem....

  • 2008.06.18 17:49:17megadeth1

    Johnny Rotten az Johnny Rotten. Legenda volt a maga idejében. Ha minden kis egyslágeres szőke picsával bájologna, akkor Johnny Nyálas lenne a neve.

  • 2008.06.18 17:57:14Bossifam

    Rottennek megvan a sajat stilusa, igy lett nagy es igy ismerik. Duffynak meg bizonyitania kell, jo hangjavan, de kell több dal es fellepes, hogy csak feleannyira szamitson mint a srac, aki legenda szamba megy. Az meg högy nem hagyja ölelgetni magat a szinpdon, az az ö dolga. Igazi, öszinte nyers stilusa van, Duffy Nem tudta ki a srac? :))

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés