LL Junior jótékonysági verseny zsűrijének tagja

2008.09.13. 11:14 - nef

LL Junior közismerten évek óta segíti a hátrányos helyzetű embereket. Most például elvállalta, hogy egy alapítvány által meghirdetett dalszövegíró-verseny zsűrijének tagjai között foglal helyet - írja a Bors. A kiírás érdekessége, hogy testi vagy szellemi sérültek élete lehet a főszerep a szövegben. Junior pedig az első helyezést elérő alkotást saját maga dolgozza fel. A rappernek egyébként van egy mozgássérült ismerőse, aki a koncerteken mindig az első sorból élvezheti az előadást, emellett az énekes folyamatosan foglalkozik sérült gyerekekkel: ha teheti szórakozni viszi, vagy „csak”meglátogatja őket a kórházban.

 

Kommentek

Ez megy a velvetenEz megy a velveten

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Balatoni nyárindító ajánlat
    Balatoni nyárindító ajánlat Kezdje a nyaralását Siófokon, a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness szállodájában. 4 éj esetén már 15.810 Ft/fő/éj félpanziós ártól!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés