Kristen Stewart nem tapizhatta Dakota Fanninget

2010.03.13. 12:14 - mm

Kristen Stewart alakítja Joan Jettet a The Runaways nevű tinibandáról szóló filmben, míg Dakota Fanning Cherie Curriet, és a két színésznőnek a szerepük szerint csókolózniuk kellett a filmben, ami Fanning fiatal kora miatt nem lehetett nagyon heves csók - írja a Huffingtonpost. "Tizenöt volt, amikor felvettük a jelenetet, ezért nem tapizhattam közben. Nem viccelek, tényleg vannak ilyen szabályozások, amik szerintem nem voltak, amikor én fiatal voltam. Nem akarok sokat elárulni a csókról, de nagyon szenvedélyes hardcore jelenet. Nem, persze, csak egy sima csók, semmi különös" - viccelődött az Alkonyat szereplője a csók intenzitásáról.

Kommentek

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés