horoszkóp

Ozzy Osbourne-nak problémái adódtak az ágyban az antidepresszánsoktól

2010.06.16. 15:27
goff pride 051009 66

Az énekes szexuális életét kis híján tönkretették azok a gyógyszerek, amiket éveken keresztül kellett szednie. Bár az antidepresszánsok kitűnő kedélyjavítónak bizonyultak, sajnos volt egy kellemetlen mellékhatásuk. „Az antidepresszánsok alapvetően csodálatos dolgok, de sajnos rossz hatással vannak a farkadra és a golyóidra. Én is évekig szedtem ilyen gyógyszereket, és rá kellett jönnöm, hogy mindenre képes vagyok a műsor végi tűzijátékon kívül. Pedig úgy dolgoztam Sharonon egész éjszaka, mint egy légkalapács” – írta a Black Sabbath egykori énekese saját, a Sunday Timesban olvasható egészségügyi rovatában. Sajnos az egyébként a politoxikomán híresség problémáján a Viagra sem igazán segített. „Egyszer kipróbáltam, de amire beütött a szer, az asszony már elaludt. Szóval ott maradtam meredező farokkal, és nem volt igazán más lehetőségem a tévénézésen kívül” – idézte fel a kínos incidenst Ozzy Osbourne.