Jaksity Kata 3 napig híradózott, csak besegített

2012.01.18. 19:16 - tt

"A híradóban kisegítettem, Sárosdy Eszternek volt egy kisebb balesete, beugrottam helyette 3 napig, még ma vagyok" - nyilatkozta a jótékonykodó Jaksity Kata a Velvetnek, akit az ATV híradójában lehetett három napig látni. Folytatásról nem is tárgyal a csatornával Jaksity Kata, legalábbis nem a híradó miatt.

"Van egy saját szinopszisom, saját elképzelésem, arról tárgyalunk több helyen is, ahol támogatják, ott fogom megvalósítani. Prioritást élvez mindenképp, hogy a dokumemfilmsorozatomat megcsináljam" - mondta a Velvet megkeresésére, hozzátette, a Facebookon sokan örültek annak, hogy újra láthatták híradósként.

IMG 2816
Fotó: Egyed Péter

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés