Sarka Kata lassan elfogy

2012.02.09. 19:57 - dunkelheit

Sarka Katánál a szülés után komoly fogyásmánia jelentkezett – legalábbis ez derült ki az Aktív riportjából. A kisfia születése után négy-öt hónappal kezdett el diétázni, és mivel akkoriban sem volt megelégedve magával – ráadásul a fórumokon is ledagadtozták, ezt pedig különösen a szívére vette – így elhatározta, hogy olyan formába hozza magát, mint tizenkilenc évesen. Kicsit túlspilázta a dolgot, így hites urának, Hajdú Péternek kell időnként felhívnia, hogy eszébe juttassa, hogy ne felejtsen el enni. Sarka a kálváriájáról az alábbi videón vall.

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Görög tengerpart
    Görög tengerpart Különleges helyszínek egy tökéletes üdüléshez! Városnézés, strandolás. Ajánlatok 5.400 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől
  • Török riviéra Gondoljon már most a nyárra, tekintse meg törökországi ajánlatainkat! 59.900 Ft / fő / 7 éjtől

Hirdetés

hirdetés