Bakács Tibor pornóban utazik

2006. szeptember 1., péntek 09:38
Bakács Tibor Maya Gold kíséretében járja az országot és tart előadást a pornóról és a prostitúcióról. A Megasztár zsűritagja nem elméleti alapokon, sokkal inkább saját tapasztalatok alapján közelíti meg a témát.

Szívesen néz a hallgatósággal pornófilmet

Bakács Tibor nem csak az esztétika és a könnyűzene nagy ismerője, de a pornószakma rejtelmeit is pontosan ismeri. A Színes Bulvár Lap információja szerint Bakács évek óta járja az országot, hogy előadásokon oktassa a hallgatóságot arról, hogy mik voltak a magyar pornóipar főbb mozzanatai. És hogy nem legyen túlságosan elmélet az oktatás, Settenkedő szívesen mutat be pornófilmeket az óráin.

A magyar prostiknak nagyon szar

Klikk!

A lapnak Bakács azt nyilatkozta, van mit tenni a szakma érdekében, hiszen a prostituáltak nincsenek érdekszervezeteik, és nagyon rossz a megítélésük a magyar társadalomban.

Unja már

A Megasztárból ismert kritikus azt is beismerte, hogy nem idegen tőle a téma, maga is járt már prostituáltnál. Mára azonban kicsit elege lett a témából, ezért nem is igazán követi a trendeket.

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés