Orosz szupermodell tervezett ruhákat a francia középosztálynak

2009. február 6., péntek 15:05
Natalia Vodianova orosz modell nagyjából egy évvel azután, hogy visszavonult a kifutókról, bemutatta első fehérnemű kollekcióját, amit a francia ETAM számára készített, aminek jelenleg a reklámarca.

A párizsi Ritz hotelben mutatta be az ETAM abszolút középkategóriás ruházati cég a 2009-es tavaszi/nyári kollekcióját, amelynek a fehérneműit az orosz szupermodell, Natalia Vodianova tervezte.

A még most is csak 26 éves Vodianova tavaly vonult vissza a kifutóktól, de úgy tűnik, az ETAM-tól elég csábító ajánlatot kaphatott ahhoz, hogy mégis újra járjon egyet. A modell jelenleg a cég reklámarca, de a tervezésből is kivette a részét.

A szupermodell tervezőnek köszönhetően nagy nevek voltak az ETAM tegnap esti bemutatóján Párizsban. A közönség soraiban ott volt többek között Lou Doillon francia színénsző, valamint Eva Herzigova is, aki nagy rajongója Vodianova darabjainak.

Nézze meg a modell fürdőruháit! Klikk!

A Pure People információi szerint a kedves és szerény Vodianova, aki nem mellesleg három gyerek anyja is, mindenkit elvarázsolt. A modell első körben fürdőruhákat és fehérneműket tervezett a cégnek. Vodianova anyagválasztását a szatén és a pamut jellemezte.

A bemutató utáni fogadáson is végig közvetlen maradt, hosszasan beszélgetett minden rá kíváncsi emberrel. A Pure People rövid cikke alapján őket talán még az átlagosnál is jobban lenyűgözte Vodianova megnyerő viselkedése.

A tervezőnek előlépett modell korábban olyan nevekkel dolgozott együtt, mint a Gucci, a Louis Vuitton, a L’Oréal, Mark Jacobs vagy Calvin Klein. A Forbes szerint 2007-ben a világ hetedik leggazdagabb modellje volt.

Vodianova nagyon szegény családba született az oroszországi Nyizsnyij Novgorodba. Már 11 éves korában elkezdett dolgozni, hogy segítse a családját. Tizenöt éves korában költözött el otthonról, majd nem sokkal később beiratkozott egy modelliskolába. Hamar felfigyeltek rá, 17 éves korában kezdett beindulni igazán a karrierje, amikor a Gucci parfümök reklámarca lett.

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Autóbérlés online
    Autóbérlés online Most Ön is az elsők között lehet! Foglalja le már most bérautóját a Labdarúgó EB és Olimpiai Játékok idejére!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés