Johannesburgban húsvét vasárnap tartották meg a Mr. Gay World nevű szépségverseny döntőjét, mai posztunk a győztesről érkezett fényképeket tartalmazza. Míg a női szépségversenyeken csak a húsz körülieknek osztanak lapot, a melegeknél a jelek szerint egyáltalán nem kizáró ok, ha egy versenyző túl van már a kamaszkoron. A győztes ugyanis egy 32 éves férfi lett, őt huszonkét döntős közül választották ki.

A sportos testalkatú férfit Andreas Derlethnek hívják, és bár Új-Zélandot képviselte a versenyen, német származású, Németországban is született. A Mr. Gay Worldöt az ezelőtti két évben, azaz 2010-ben és 2011-ben egyébként Dél-Afrika egy-egy képviselője nyerte, ezért rendezték idén a versenyt Johannesburgban, így ez volt az első ilyen melegszépségverseny az afrikai kontinensen. Kattintson a fotóra a képekért!