
A pirosruhás Lola azt mondja, van rajta bugyi. Állítólag mindenki ezt kérdezi tőle. Hát, mi nem kérdeztük.
Az Update-pápa és családja most sem vett részt a Corintha Grand Hotel Royalba szervezett Story-díjátadón, de Szabó Zsófi megjelent Jessica Rabbitként. Sarka Kata melloldalt villantott, Ördög Nóra meg Az év műsorvezetőnője lett. Így zajlott a 14. Story-díjátadó percről percre.
Hogy kerülsz te oda? – kérdezték, amikor elmondtam, hová megyek ma este. "Én is szeretném tudni" – válaszoltam. Celebmulatságba jöttem, celebszűzen. Eddig azt tapasztalom, hogy rengeteg általam nem ismert figurát vesznek körül a vakuk, miközben Dévényi Tibi bácsi csöndesen beszélget. Ja, és azt hiszem, most szaladt be előttem Karda Bea a vécébe.
A díjátadó széksorai közt már elindult a spanolás: Majka magához hívta Kasza Tibit, és megnyugtatta, hogy most már tényleg összedobnak neki egy új zakóra.
Szulák Andrea Ómolnár műsorvezető-társa, az értékdíjakat Szinetár Miklós és Vitrayt Tamás adják át. Mindjárt bejelentik az értékdíjasokat.
"Magyarország legtekintélyesebb közönségdíját adják át" – mondja Ómolnár adásunkatmegszakítjuk Miklós. Hát, nem lennék most egy nyomorult Prima Primissimás.
Nem mondunk nagyot azzal, hogy valószínűleg valamelyik zenei tehetségkutató lesz az év tévés produkciója, hacsak nem szól közbe a mindig aktuális Barátok közt. De melyik lehetne a kettő közül a győztes, a TV2-s Voice vagy az RTL Klubos X-Faktor? Az X-Faktor mellett szól, hogy a plafont verdeste a nézettsége, a Voice mellett pedig az, hogy teljesítette a tehetségkutatók alapvető feladatát, tehát voltak benne tehetséges énekesek is.
A Story-gálán először mindig az Érték-díjakat osztják ki, ebben a kategóriában nem a közönségszavazatok, hanem egy szakmai zsűri döntése alapján értékelik évről évre változó számú magyar híresség produkcióját. Idén a Pesti Színház színésznője, Bata Éva kapta az első Érték-díjat. Kék-fekete estélyiben veszi át a szobrot. Annyit mondott, hogy köszöni, boldog.
Vitray adja át a média Érték-díjat. Azon röhög, hogy sok az Érték-díjasok között a sportriporter. Most Méhes Gábor sportkommentátor kapta. Jó mostanában a Story-gálán sportkommentátornak lenni, tavaly Egri Viktor volt Az év médiaszemélyisége.
Ő adta volna át Balázs Elemér dzessz-zenész Érték-díját, de csúszott az LGT-próba. Rózsa György ugrott be a helyére.
Szerintem olyan hosszan még senki nem köszönt meg díjat Story-gálán, mint Balázs Elemér.
Doboz és töltő nélkül, a színpadon nyújtják át nekik. Elég furán néz ki.
A Magyar Színház művésze, Rancsó Dezső lett a másik Érték-díjat kapó színész.
de az előtérben annyi parfüm koncentrálódott, hogy még mindig fáj tőle a fejem, pedig már vagy húsz percre nem szagolom.
Sebestyén Balázsnak elég volt A kód című műsor ahhoz, hogy negyedjére is megszerezze az év műsorvezetője díjat a Story-gálán. Mi szívünk szerint Szabó-Kimmel Tamást vártuk volna, de úgy látszik ebben a kategóriában a férfiak között tényleg, szinte csak kertévés kvízműsorokkal lehet jól szerepelni.
De tudja, hogy ez a negyedik. Vadon János beüvöltött, így köszöni a közös díjat, amit pár éve kaptak.
Legalábbis a terembe. A pasiját nem hozta el, mert nincs neki, viszont tényleg sokat fogyott!
Sebestyén Balázs, aki a híres fotózó zenész társaságában van, akinek nem tudom a nevét, már az év színésze díjnál felvette a kesztyűt, és meg is kapta a díját.
Add már ide a díjat - mondta Ómolnárnak. Aztán a celebeknek adott tanácsokat, olyanokat, hogy legyenek felelősségteljesek. Ő maga ezért csillagát a Csodalámpa Alapítványtól nevezte el, hogy így hívja fel a figyelmet a fontos dolgok támogatására.
hogy a tavalyi győztesek névsorát egyetlen helyről lehet kibogarászni. Nem, véletlenül sem a magazin honlapján, hanem a mi tavalyi közvetítésünkből.
Nem lőttünk mellé a tippünkkel, az erősen várandós Ördög Nóra kapta meg az év műsorvezetőnőjének járó elismerést. Mondjuk, ez volt a legkönnyebben kitalálható kategória.
Egyél lószart, húszmilliárd légy nem tévedhet – ez tűnik kábé a közönségdíjak logikájának is.
Csíkos angyalnak nevezte el a csillagát, de nem árulja el miért.
A székek mellett áll, és rágózik.
Mindenhol nagyon kivágott. Hajdúék végszóra érkeztek.
Nincsenek róla híreink, de az a gyanúnk, hogy a talpalávalót ebben az évben is Gönczi Gábor és a Smile fogja szolgáltatni. Ez azért lenne jó, mert így egy évben legalább egyszer meghallhatjuk Gönczinek azt a hangját is, amivel nem próbál könnyeket csalni többmillió unatkozó háziasszony szemébe a Fókuszban. Érdekesség, hogy még soha nem találkoztunk Gönczi Gábor és a Smile rajongóval.
Na, ez egy igazi médiatörténeti esemény: egy fantazmagória nyerte a legjobb színésznek járó díjat. Száraz Dénes a Jóban-Rosszbanban alakítja Szabó Zsófi képzeletében a meghalt papot. De lehet, hogy a pár évvel ezelőtti Soproni-reklám is belejátszott a díjba, ennél a kategóriánál ugyanis kb. megfoghatatlanok a jelölési szempontok.
nem a Soproni-reklámból, a régi Új Színházból emlékszem rá, és most hallottam, hogy a tévében meghalt és harmadnapra feltámadott. Vagy mi.
Mármint ő, meg az öccse, a gála közepén. Száraz Dénes közben meghatódott, na nem tőlük, hanem a kisfilmjétől, amibe a kislánya is bekerült.
Az év zenei produkciójának járó díjat először az LGT kapta meg a szigetes koncertjéért, azóta viszont olyan dolgokat díjaztak ebben a kategóriában, mint tavaly a 4 mento című CD-t, korábban Dolhai Attilát vagy Tabáni Istvánt. Idén viszont Majka kapta meg a díjat a Belehalok című gigaslágeréért, amit ma már többször néztek meg Youtube-on, mint a Mizut.