Tavaly februárban, két év után szabadult a börtönből Aurelio Caversaccio, a házi őrizete pedig május utolsó napjaiban ért véget. Az egykori reality-sztár nem sokáig tétlenkedett, egy év sem telt bele és máris képernyőn láthatják őt a nézők. Jelenleg a TV2 Farm VIP című műsorában szerepel, és bár kemény időszakot tudhat a háta mögött, drámai nyilatkozatban vallott a péntek esti adásban arról, hogy a börtön smafu volt a tanyához képest.
„Azt hiszem, bizonyos tekintetben a börtönben könnyebb volt, hiszen itt higiéniai problémáim voltak, nem tudtam rendesen lefürdeni, bizonytalan volt a kaja és szalmán kellett aludni. Azért itt olyan szagok voltak, amik nagyon durvák és rengeteg légy volt. A börtönben is kellett dolgozni és csak 10 percig volt meleg víz, de legalább le tudtam fürdeni és nem nekem kellett vizet hoznom. Volt egy saját kis privát szférám. Itt még egy gyors zuhanyzásra is fölöslegesen mentem volna el, mert olyan meleg volt az idő és párás, hogy 10 perc múlva újra leizzadtam volna, hiszen a termelési feladatok megterhelőek voltak” – magyarázta Aurelio, akinek többször megfordult a fejében, hogy inkább feladja a versenyt és hazamegy a családjához.
„Volt egy pillanat, amikor átfutott az agyamon, vajon megéri-e nekem itt lennem? Hogy távol legyek Nikitől, a kislányomtól, anyukámtól, meg úgy egyáltalán. Egyszerűen nem feküdt nekem ez a miliő, a munka. [...] Többször megfordult a fejemben, hogy feladom, ugyanakkor szeretem a kihívásokat és nyilván a szereplés az életem. Alapvetően nyerni jöttem a műsorba, szerettem volna bizonyítani magamnak, hogy sikerülni fog, de kár lenne tagadni, hogy komoly mélységeket éltem át, amíg itt voltunk. Az egyetlen támaszom, aki a műsoron kívül is barátom már kilenc éve, az Pumped Gabo” – mesélte a Borsnak a médiaceleb, hozzátéve: nem tudja eldönteni, rossz ember-e, amiért szabadulása után néhány hónappal elvállalta a szereplést.
Mindenesetre az első napokban még brillírozott az egykori Való Világ-hős, aki a „régi szép idők” emlékére ebben a műsorban is megmérettette a férfiasságát. Nem mással, mint Fekete Pákóval mérte össze, amije van.
(Borítókép: Aurelio. Fotó: Szollár Zsófi/Index)