Scarlett Johansson és Jonathan Bailey forró jelenettel nyitotta meg a Jurassic World: Újjászületés londoni premierjét.

A két sztár a vörös szőnyegen öleléssel és egy szájrapuszival üdvözölte egymást az Odeon Luxe Leicester Square mozinál megrendezett eseményen.

Johansson – aki egy rózsaszín, flitterekkel és gyöngyökkel díszített, fűzős Vivienne Westwood estélyiben ragyogott – nevetve ragadta meg Bailey arcát, és egy csókot a szájára. A Bridgerton színésze szorosan ölelte át a színésznőt, és láthatóan örült a viszontlátásnak.

A jelenet rövid időre felbolygatta a közösségi médiát is: rajongók tömege áradozott a kettőjük közötti baráti szeretetről. 

Scarlett, értjük, hogy odavagy érte. És mi is! – írta valaki az X-en.

A kedves gesztus nem több mint játékos barátság. Scarlett Johansson továbbra is házas Colin Josttal, akivel két gyermeket nevelnek. Jonathan Bailey pedig 2023-ban erősítette meg, hogy egy férfival él párkapcsolatban, akinek kilétét egyelőre homály fedi.

A magyar mozikba is érkezik az új Jurrasic-film

A film középpontjában egy új tudóscsapat áll – élükön Scarlett Johansson és Jonathan Bailey karaktereivel –, akik egy radikális megoldást keresnek a fajok közötti egyensúly visszaállítására. Ám amikor egy új, genetikailag módosított ragadozó elszabadul, a világ ismét a kihalás szélére sodródik. A magyar mozikba a tervek szerint július 3-án érkezik meg a film.

(Page Six)

(Borítókép: Scarlett Johansson és Jonathan Bailey. Fotó: Getty Images)