horoszkóp

Instahíradó különkiadás: Amerika szavaz

jv
2016.11.08. 18:57 Módosítva: 2016-11-08 20:45:37

Az Indexen természetesen élőben követheti az amerikai elnökválasztás minden pillanatát. Holnap estére lesz hivatalos eredmény, Trump már perrel fenyegetőzik. és az se tiszta, hogy Tom Brady amerikaifocista és Gisele Büdchen modell férje szavazott-e már, és ha igen, kire. Az Instagramon innen, Trumpon túl mutatjuk, hogy a legismertebb amerikai hírességek hogyan és kire szavaznak. 

Az alábbi szedet persze csak a felszín, még hosszú percekig sorolhatnánk, kik azok a celebek, akik kampányolnak. 

taylor swift

Today is the day. Go out and VOTE **

Taylor Swift (@taylorswift) által közzétett fénykép,

anna kendrick

************

Anna Kendrick (@annakendrick47) által közzétett fénykép,

Amy Schumer

Good times and long lines! Don't be discouraged by the wait. The lines move faster than you think.

@amyschumer által közzétett fénykép,

terry richardson

Voter Fraud 🇺🇸📜🎉

Terry Richardson (@terryrichardson) által közzétett fénykép,

Jesse Tyler

I voted! Did you? 🇺🇸

Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler) által közzétett fénykép,

Anne Hathaway

Today is #ElectionDay! Have you made your voice heard yet? Check the link in my bio to find out where to vote 🇺🇸

Anne Hathaway (@annehathaway) által közzétett fénykép,

mihalik enikő

Unfortunately as a non US citizen I'm unable to help make history today but #imwithher #vote

Eniko Mihalik (@mreniko) által közzétett fénykép,

mark seliger

@hillaryclinton #imwithher #vote

Mark Seliger (@markseliger) által közzétett fénykép,

lena dunham

I believe

Lena Dunham (@lenadunham) által közzétett fénykép,

kris jenner

#WeAreWithHer 🇺🇸

Kris Jenner (@krisjenner) által közzétett fénykép,

Kendall Jenner

her her her her

Kendall (@kendalljenner) által közzétett fénykép,

kate hudson

I voted ✨🇺🇸✨

Kate Hudson (@katehudson) által közzétett fénykép,

lady gaga