Emily Ratajkowski dögös húsvéti nyúlnak öltözött
Leginkább karácsonykor, illetve Mikulás napján szokás Télapónak beöltözni. A Húsvét az önmagában is megvan csokit hozó rejtélyes figura nélkül is. Mármint persze tudjuk, hogy a nyuszi tojja a tojásokat és a meglepetéseket, de egy 100%-ig hihető nyuszinak nehezen tud beöltözni egy ember, így marad a legenda, hogy az amúgy ismert nyusziknál egy fokkal különlegesebb, és misztikus csokitojást tojó képességgel rendelkező fajtársuk áll az ünnep hátterében. Magyarul nem kell a gyerekek kedvéért nyúlnak öltözni. Egyszerűbb venni egy igazit.
De attól még, hogy nem kötelező a jelmez, attól még páran magukra öltik. Így tett idén Emily Ratajkowski is, akit nyugodt szívvel kinevezhetünk az év legszexibb húsvéti nyúljának. Mondjuk nem gondolta túl a jelmezt: az egyetlen nyuszis dolog a szerelésében az az ékkövekkel kivert fejpántja.
A második legszexibb egy magyar versenyző lett, aki filterrel oldotta meg a nyüszifüles problémát. Így üzente Mihalik Enikő, hogy sok locsolót kíván mindenkinek.
Az előbbi két modellel ellentétben Robert Downey Jr. nem aprózta el a jelmezt:
Ön szerint melyikük a legszexibb húsvéti nyuszi?
- Budapest, XIV. kerület Fischer István utca 119-121.
- Alapterület m2 Szobák db Vételár
- Budapest, XIV. kerület Bosnyák utca 14.
- Alapterület 57 m2 Szobák 2+1 db Vételár 52,49 M Ft