18

Csak felnőtteknek

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet. Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését a gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartozik.

Ripli Zsuzsa meztelenkedett egyet A mi kis falunk című sorozatban

2019.09.30. 11:20 Módosítva: 2019.09.30. 12:59

Az RTL sorozata elképesztően népszerű, az alkotók azonban nem elégszenek meg ennyivel, úgy tűnik szélesíteni akarják a Mi kis falunk rajongóinak körét. Ripli Zsuzsa a legújabb epizódban gyakorlatilag egy szál fehérneműben jelenik meg. 

A történet szerint ráadásul épp akkor botorkál a színre fedetlenül, mikor szeretője és annak exfelesége próbálnak beszélgetni. A helyzet kellően abszurd és kellemetlen a színésznő viszont elképesztő formában van. 

A videót a Blikk is kiszúrta és felidézték, hogy a Ripli Zsuzsa által játszott karaktertől nem áll távola szabados, nudista életszemlélet, ez menetrendszerűen előfordul a forgatókönyv szerint.