Medveczky Ilona ismét pénzzavaráról beszél

2008.04.13. 10:28 - suze

A művésznőnek időnként eszébe jut panaszra fakani, milyen nehezen tudja fenntartani kétszáz négyzetméteres budai villáját és életszínvonalát. A Napi Ászból most ismét megtudtuk, hogy nem tudja fizetni a számláit, ezért el kell árvereztetnie két festményét - egy angyalt ábrázoló Benczúr Gyula-olajfestményt és egy ismeretlen XVI-XVII.századi holland festő tájképét -, hogy fizetni tudja a számláit. A Schobert Norbert által etetett díva a Polgár Galéria árverésére küldte be a két festményt, és reméli, hogy az értük kapott pénzből marad a végrendeletében foglalt célokra is: a gazdátlan állatoknak és táncosoknak.

Kommentek

  • 2008.04.13 11:50:53Atina

    Vegyen vissza kicsit!



    Lakást is lehet cserélni. De komolyan, undorító, hogy ezek a magyar "sztárok" csak panaszkodni tudnak. Én is tudnék panaszkodni, pedig nem b@szom el a fizetésemet - velük ellentétben.

  • 2008.04.13 19:32:24Kolompár Winettou

    Én nem tudok panaszkodni, mert egy félkomfortos 38 nm -es lakásban élek. Még sokáig kell gyűjtnem festményekre és villára (kanalam már van). De akkor meg nem lesz értelme, mert több száz milliós vagyonnal kiröhögnek majd, ha a kenyér-gondjaimat adom elő!

  • 2008.04.13 19:42:45ikuko

    szegény!nekem is a szívem szakad meg érte!

    A legvicesebb az volt amikor valamelyik tv műsorban előadta hogy őa kisnyugdíjából él meg..

    úgy sajnáltam akkor is,meg persze el is hittem:-)))))))

  • 2008.04.13 20:15:49mesterhazym

    Az ő helyében pironkodnék, de rendesen. Jórészt azért, mert ne ,,könyöradományokból" éljek, ne jajgassak (valóban egy palotában lakik). Sokan élünk sokkal szerényebb körülmények között, még sincs képünk sajnáltatni magunkat. Mondjuk, a napi 8 órai robot után még megyünk 4 órában takarítani. És akkor nem más szívességére vagyunk utalva, hanem a saját erőnkre. Mi lenne ha még gyereke is lenne? Őt is más etetné és öltöztetné? Felháborító.

  • 2008.04.14 07:42:24olvasóka

    Csak 1 szobából kellene a "hódolóktól" kapott műtárgyakat eladni. Összejönne annyi, hogy még az egészségügyet is rendbe tudná tenni. Nem volt ő buta, sok-sok mindent elfogadhatott régen a "hódolatokért". Rajta most van itt az idő, hogy a felhalmozott vagyont feléld és még a kutyusoknak is jutna.

  • 2008.04.14 08:14:01Bedekó

    Így múlik el a dicsőség.



    A kedves dívának nemcsak a tánchoz kellene alázat (ő szavai), hanem az élethez is.

Shopline

C-Travel ajánlatok

  • Balatoni nyárindító ajánlat
    Balatoni nyárindító ajánlat Kezdje a nyaralását Siófokon, a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness szállodájában. 4 éj esetén már 15.810 Ft/fő/éj félpanziós ártól!
  • Bulgária Tekintse meg ajánlatainkat és válassza a Napospartot! 12.100 Ft / fő / 7 éjtől.
  • Belföldi wellness hétvége Néhány nap kikapcsolódás, és teljes ellazulás. Masszázs, szauna... Wellness csomagok 4.600 Ft / fő / éjtől

Hirdetés

hirdetés