Jáksó visítva élvez

2008.06.08. 12:36 - suze

A műsorvezető - állítólag nem is létező - szexuális életéről osztott meg részleteket a Heti Hetes forgatásán. Azon merengett, vajon dugott-e a Színház- és Filmművészeti Főiskolának abban a termében, ahol Orbán Viktor zárt körű előadása során állítólag lehülyézte Gyurcsány Ferencet. Úgy véli, van rá esély, mivel szeret izgalmas helyszíneken dugni, és sokat járt abban a teremben, úgyhogy akár róla is készülhetett titkos hangfelvétel, sőt, akár videó is, amit akár ki is szivárogtathatnak. Az áll nélküli műsorvezető maga is úgy véli, sok köszönet azért nem volna egy ilyen hang- és képanyagban, mivel visít aktus közben, mint a malac. Bár de volt olyan időszaka is, mikor a saját nevét kiabálta - tudtuk meg mindezt a szép és hasznos dolgot a Napi Ásztól.

Kommentek

  • 2008.06.08 13:06:31Bossifam

    Ez tenyleg ilyen hülye, vagy csak ugy csinal?

  • 2008.06.08 13:13:09celebelálló

    Ez valóban fontos információ volt, tudtam, valami még hiányzott, hogy nyugodtan aludhassak el ma és, hogy mi kell még ahhoz, hogy teljes felkészültségem tudatában nézem ma meg a 7i 7est.

    Az akár még egy aranyos kis élettörténet is, hogy ő egy kiközösített, csúfolt, semmi önbizalmú, megszeppent, csendes gyerek volt és ezek miatt is akart közszereplőként feltörni és kitörni ebből.

    A gúnyos kis beszólásai is tudnak poénosak lenni a Danubius műsorában (kivéve, mikor szarrá sértette benne a másik munkatársát egyszer),meg, az is talán, hogy sír folyton folyvást, mióta nem volt nővel, de, hogy mostanában akárhol is jelenik meg vele cikk, másról se pofázkodik, hogy ő miként, hol és hogy dug, számomra a morbid humor kategóriába se sorolható.

    Mi a szarért kell ez, kinek jön ez be, meg kinek poénos még ez?

  • 2008.06.08 13:39:35Ukyo

    egyáltalán ki fekszik le vele? seggarcu ;

  • 2008.06.08 13:56:13vadparaszt

    Nekem is tele van már a tököm vele, mindjárt bejelenti, hogy ő is csókolózott már nővel.

  • 2008.06.08 15:18:42kokosys

    Nekem is tele van már a tököm vele, mindjárt bejelenti, hogy ő is csókolózott már JEnővel maximum

  • 2008.06.08 15:29:54Letícia

    Azt adja, mi lényege...sajnos, elég jól megél belőle...

  • 2008.06.08 15:57:51steiner

    Hogy ez a szerencsétlen mikor és hogyan sivít, az miért hír?

  • 2008.06.08 16:18:16dekoninckx

    Visítani hokizás közben is lehet... nem kell ahhoz nő. A dugás csak eufémizmus, Marok Marcsa a partnere.

  • 2008.06.08 18:23:37gyuri1946

    ...Mit csinálna egy kinai lánnyal,ezek után?...

  • 2008.06.08 18:23:40gyuri1946

    ...Mit csinálna egy kinai lánnyal,ezek után?...

  • 2008.06.09 08:25:45gftamas

    Annyira jó, hogy most már ezt is tudom! Nagy öröm ez nekem. Mindjárt én is visítva elélvezek. :)

Ez megy a velvetenEz megy a velveten

Shopline

C-Travel ajánlatok

Hirdetés

KIPUFOGÓ KLINIKA
Ha csörög, ha zörög, ha lejárt, ha lóg, hozza hozzánk! Kipufogó-Műszakivizsga-Gyorsszerviz
Nyerj őssejttárolást!
Játssz a Krio kvízjátékán a 2o éves őssejttárolásért. Krio – az őssejt életet menthet!
hirdetés