Brooklyn Beckham állítólag rendkívül dühös lett amiatt, hogy szülei, David és Victoria Beckham megjelölték őt az apák napi Instagram-bejegyzéseikben. David és Victoria vasárnap megpróbáltak békülékeny gesztust tenni legidősebb fiuk felé a családon belüli, egyre elmérgesedő viszály közepette: mindketten régi fotókat osztottak meg Brooklynról, miközben a „gyönyörű” családjukról áradoztak – írta meg a PageSix.
Victoria egy olyan képet is közzétett, amelyen mind a négy gyermeke látható – köztük Brooklyn fiatalabb testvérei, a 23 éves Romeo, a 21 éves Cruz és a 14 éves Harper –, amint édesapjukkal pózolnak.
David eközben egy fekete-fehér gyermekkori fotót osztott meg gyermekeiről, amelyen Brooklyn a karjában tartja a kis Harpert, emellett pedig külön-külön portrékat is közzétett mindegyik gyermekével.
Kiborult szülei gesztusa miatt
A 27 éves Brooklyn azonban állítólag „teljesen kiborult” a nyilvános gesztus miatt, mivel korábban már arra kérte szüleit, hogy ne jelöljék meg őt közösségi médiás bejegyzéseikben.
Forr benne a düh emiatt. Azt kérte tőlük, hogy hagyják békén, de ők továbbra is posztolnak róla.
Ez csak újra felszínre hozza az egész ügyet. Brooklyn azt szeretné, ha végre elengednék ezt, és békén hagynák őt” – árulta el egy, a Beckham-családhoz közel álló forrás.
Brooklyn még januárban egy nagy visszhangot kiváltó Instagram-üzenetben nyilvánosan bírálta szüleit, azzal vádolva őket, hogy megpróbálják tönkretenni a kapcsolatát feleségével, Nicola Peltzzel. A viszály azóta tovább mélyült.
(Borítókép: Brooklyn Beckham. Fotó: Getty Images)