Elég durván poénkodnak a színpadon,
hogy jajjajj mennyi díjuk van már, meg hogy "Ugye átnézték a termet, hogy itt van-e Ómolnar Miklós távcsoves puskával?"
hogy jajjajj mennyi díjuk van már, meg hogy "Ugye átnézték a termet, hogy itt van-e Ómolnar Miklós távcsoves puskával?"
Majka lett.
Demcsák úgy konferálta fel, hogy a Profi, a Merész, a Vagány!
Majka nagyon örült a díjának, vagyis a kézműves vázájanak, mert hasonlít a FIFA díjazottjainak díjához.
Az x-faktoros Tha Shudras zenekar egész este maszkban marad. Enni nem fognak, állításuk szerint bogyókkal táplálkoznak, az ivás részét szerencsáre megoldják szívószállal.
Tóth Gabi!
Akit a Tha Shudras énekes kísért el, és akin mégis van bugyi, mert most láttam kivillanni!
A Sztárban sztár!
A készítői nagyon szépen megköszönték az újságíróknak, hogy foglalkoztak a műsorral.
Az énekesnő inkább kiment cigizni, és nem nézi meg a tavalyi Eurovíziós dalfesztivál nyertesének előadását.
Tóth Gabit próbálják fotózni a díjával, miközen a Tha Shudras spontán szelfizős fotóra áll be percek óta.
Nagyon kell pisilnem de így nem merek elmenni, én most még benne vagyok a tutiban. Talán láthatom Conchitát! Legfeljebb behugyozom. Na és?
Ráadásul baboskendőt rakott a zakózsebébe.
Utoljára 2012-ben kapott ilyen díjat Trokán Anna, azóta semmi.
Hajnalig tartó buli, tánc, remélem, mindenki jól fogja magát érezni!
Kókuszillatban fogok megfulladni!
Nem engedik be a megjelent celebeket a díjátadó terme előtti előtérből a bár es vacsorarészre.
de a közelében sem volt ahhoz az élményhez kepest, amit Conchita okozott.
de cigizni sem tud senki. Már évekkel hosszabbodott a dohányos celebek várható élettartama!
a vacsoraterületen biztonsági ellenőrzés zajlik!
– ezt mondták be az előbb.
de mindent elnézek ma a világnak a Conchitával való találkozás után.
Security-s sorfal állja el a vacsorateremhez vezető utat.
A biztonságiak csak azt mondják, hogy rutinellenőrzés.
ő akar lenni az év Nagy Távolmaradója, de a Velvetet szereti.
Ingyen osztogatják ugyanis valami energiaitalhoz. Egyelőre sajnos nem nagyon akarják elkapkodni.
A borzalmasan fáradt és kimerült tekintetű Görög Zita csipkében érkezett, és nehéz eldönteni, hogy az ott a bimbója, vagy egy bimbószínű bimbótapasz.
Mármint:
Sőt:
Útközben viszont picit letapostam Karda Bea ruháját.
hogy akik beragadtak a bár részre, azok hamarosan tök részegek lesznek, mert itt semmit se lehet cinálni, csak piálni.
Egy tonna rendőr van a hotel előtt.
Vagyis ezért van káosz bent, és ezért áll egy csomó rendőrautó és rendőr a Corinthia Hotel Budapest előtt.