A múlt csütörtök volt a hálaadás ünnepe Amerikában, ahol ilyenkor mindig összegyűlnek a családok. Összegyűlt Madonna családja is, és minden popsztárok anyja most megosztott egy felvételt arról, ahogy a hat gyereke együtt pózol. Nem gyakoriak az ilyen alkalmak, hiszen a két legidősebb, Lourdes Leon és Rocco Ritchie már huszonéves.

A fenti csoportképen a bal szélen áll a 24 éves Lourdes Leon, mellette Madonna legidősebb örökbefogadott gyereke, David Banda, ő 15 most. Középen Stella és Estere látható, ők ikrek, 8 évesek és a legkisebbek, fehér ingben és nyakkendőben Rocco Ritchie öleli át féltestvéreit, ő idén lett 20 éves. És a jobb szélen látható Mercy James, ő 14.

Ha a play gombra kattint az ember, egy másik jelenetről látható egy videórészlet, itt a 62 éves, újabban rózsaszín hajú popkirálynő 26 éves szerelme, Ahlamalik Williams ölében ül. Williams, aki foglalkozását tekintve táncos, mindössze két évvel idősebb Madonna legidősebb gyerekénél, Lourdes Leonnál.

Madonna haja rózsaszín lett

Madonna haja rózsaszín lett

A hajszín szuper lett, a róla készült fotók közül némelyik kicsit kevésbé, dehát mindig is tudtuk, hogy Madonna egy bátor ember.