Neki nem kellett aggódnia, hogy a mai kiszámíthatatlan időjárás miatt mikor fog elázni, majd megpusztulni a fülledt, párás levegőtől, mivel verőfényes, hét ágra sütős Napra virradt ott Olaszországban, ahol éppen van.

A good morning stretch😊

Eniko Mihalik (@eniko) által megosztott bejegyzés,

Baritól délre lévő tengerparti helyen szállt meg, ahol a következő látvány fogadta.

#Puglia 🇮🇹

Eniko Mihalik (@eniko) által megosztott bejegyzés,

 És úgy néz ki, hogy akarva, akaratlanul is elolvasta és alkalmazta is a Velvet tökéletes nyár négy pontból álló sikerreceptjét, mert amint az látszik, épp megkezdte az egy hétig tartó PIHENÉST.

First day of a relaxing week ahead

Eniko Mihalik (@eniko) által megosztott bejegyzés,

 Itt pedig a tankönyvbe illő, de legalább az üdülés szócikk mellé illusztrációként tökéletesen passzoló fotó az olajfa alatti fetrengésről. (Még Neymar Jr. se néz ki olyan jól a földön fekve, mint a magyar modell.)

Under the olive trees @hannahfergusonofficial I love your @solidandstriped design! #sosexy😍 #swimteam18

Eniko Mihalik (@eniko) által megosztott bejegyzés,