Pártot alapított VV Laci
A Magyar Nemzet Köztársasági Pártot már be is jegyezték. A villalakó alelnöki pozíciót tölt be a frissen alakult pártban.
A Magyar Nemzet Köztársasági Pártot már be is jegyezték. A villalakó alelnöki pozíciót tölt be a frissen alakult pártban.
Nem megy jól a komáromi vendéglátó egység, ezért eladná, csak úgy, mint ingatlanjait, édesanyjáét is beleértve, valamint a kocsiját.
Osztott, szorzott, végül úgy döntött VV Laci, hogy eladja a lakását és összeköltözik az anyjával a felvett és megnövekedett devizahitel törlesztőrészlete miatt.
Egy rosszakarója nyomhatta fel a hatóságoknál VV László új komáromi éttermét. A konyhát bezáratták, Lacinak többmilliós kiesést okozhat az eset.
Miután az elmúlt pár napban több hír is érkezett arról, hogy a VV4 győztese és egykori szövetségesei között nincs minden rendben, a Fókusz stábja megkérdezte az egykori villalakókat arról, hogy mit is gondolnak Alekoszról.
Bár a biztonsági cégéből van némi bevétele, hozzá sem nyúl, inkább a haknikból él. Szlovákiába 100-135 ezerért, multik családi napjaira feleannyiért megy el.