Mint azt korábban a Velvet is megírta, Donald Trump megválasztásával szorult a hurok Harry herceg és Meghan Markle nyaka körül. A régi-új elnök még a kampányidőszakban azt hangoztatta, hogy a megválasztása esetén kitoloncolja az országból a herceget. Szorul a hurok Harry herceg és Meghan Markle nyaka körül.
Veszélybe került Harry herceg és Meghan Markle jövője
Donald Trumpról köztudott, hogy mélyen tisztelte II. Erzsébet királynőt, és ugyanígy érez Vilmos herceggel és III. Károly királlyal kapcsolatban is. Ebből kifolyólag megvan a véleménye Harry herceg és Meghan Markle viselkedéséről. Mint korábban fogalmazott, meglátása szerint Harry korábban elárulta a királynőt, ami a szemében megbocsáthatatlan.
A kampányidőszakban tett kijelentései ellenére ugyanakkor úgy tűnik, hogy az Egyesült Államok első embere meggondolta magát. Amikor február 8-án felkérdezték őt, számonkérve rajta az ígéretét, úgy fogalmazott, nem foglalkozik a jövőben III. Károly kisebbik fiának bevándorlási státuszával.
Van elég problémája a feleségével
– sújtott le szavaival Trump.
Harry-t és Meghant jelenleg a herceg neve alatt futó Invictus Games program foglalja le, amely során nyolc különböző helyszínen 25 nemzet 550 résztvevője 11 sportágban versenyez. Az Invictus Games-t még Harry herceg alapította 2014-ben sérült katonák és veteránok számára.
(nlc)
(Borítókép: Donald Trump. Fotó: Getty Images)