
Itt az első fotó Mr. és Mrs. Jonas esküvőjéről
Sophie Turner és Joe Jonas már ugyan egyszer összeházasodott Las Vegasban, az igazi menyegzőre tegnap került sor Franciaországban.
Ahogy az várható volt, a Trónok Harca színésznője gyönyörű menyasszony volt. Ahogyan korábban elmondta, valóban csodálatos, tradicionális ruhát választott, és persze azt is tudjuk, hogy lenyűgöző volt a ceremónia helyszíne is.
A fotót Joe Jonas és újdonsült felesége is egyaránt posztolta közösségi oldalukra, Mr. és Mrs. Jonas címmel. A kép alá rengeteg híresség írta meg gratulációját az ifjú párnak. Egyesek pedig teljesen elérzékenyültek a szerelmesek boldogságtól fűtött fotója láttán.
Egyszerűen nem tudom abbahagyni a sírást! Gratulálok!
– kommentelte Ashley Graham modell.
Ez több, mint amit el tudok viselni. Annyira gyönyörű, micsoda nő! Mindkettőtöknek boldog napokat kívánok!
– írta Lena Headey.
Kétségtelen, hogy a pár nagyon boldognak látszik. Kíváncsian várjuk a további fotókat a ceremóniáról, illetve a közelgő nászútról is!
- Budapest, XIII. kerület Szegedi út 53.
- Alapterület m2 Szobák db Vételár
- Budapest, eladó lakás
- Alapterület 60 m2 Szobák 3 db Vételár 57,5 M Ft