Hitelből nyit új éttermet Gianni
Bár a mai napig fizeti a hitelt, amit vendéglője felújítása miatt vett fel, Gianni Annoni most újabb éttermet nyitna, amihez persze további kölcsönt kell felvennie - írja a Blikk.
Bár a mai napig fizeti a hitelt, amit vendéglője felújítása miatt vett fel, Gianni Annoni most újabb éttermet nyitna, amihez persze további kölcsönt kell felvennie - írja a Blikk.
Havi hatszázezret törleszt kétfelé, úgyhogy minden munkát elvállal, amit csak tud.
Az asszony automatikusan felkerült a Központi Hitelinformációs Rendszerre (KHR), régi nevén BAR-listára.
Az énekes végre meg tudta venni a 9 ezer négyzetméteres kaliforniai házat, amire nem kapott elég hitelt korábban.
Nem kapja meg a kinézett ház teljes összegét, így lehet, hogy a zsebébe kell nyúlnia.
Nagy a hitel, mindenképp dolgoznia kell az egykori színész-műsorvezetőnek.
Gangxsta Zolee 300 ezer forintot törleszt havonta, a felére számított, de ennyit már nem tud kitermelni.
Az egykori sportoló három éve börtönben ül, ezért nem fizette a hitelét.
A 22 millió forintos lakáson 28 millió a hitel, de eddig nem volt rá vevő 19 milliónál többért.
Mint a Blikk egyik olvasójától megtudta, az Omega frontembere 127 millió forintért árulja egyébként 300 millió forintot érő budai ingatlanját.
A Metal Lady klubja feneketlen kúttá vált a svájci frank alapú hitel miatt, így kiadni vagy eladni kényszerül vállalkozását. Hajdú Péter napi 14 órát dolgozik, hogy fizetni tudja a kölcsönt, Dopeman meg inkább nem panaszkodik.
A kilencven éves nő és két fia úgy vélik, devizahitelük bedőlése után a bank valós értékének egyharmadáért árvereztette el a házat, így nem maradt pénzük új lakás vásárlására.