N3A5352

Lengyel Tamás titokban megnősült

2020.03.27. 14:13

Lengyel Tamás titokban megnősült, áll az új Best magazin címoldalán.

A Válótársak és A mi kis falunk című sorozatokból is ismert, 42 éves színész és szerelme nem akart nagy ceremóniát, hét és fél perc alatt lezajlott az esküvő, ennél többet nem is árultak el a házasságkötésről. Lengyel Tamás egyértelműen nem szereti a nyilvánosság elé tárni magánéletének minden részletét és szereplőjét: az esküvőjéről szóló címlapon is egyedül szerepel, felesége nélkül. Korábban a NőComment című műsorban annyit mondott a témáról, hogy szűk körű esküvőt szeretne, minden jel arra mutat, hogy ez meg is valósult:

én a kicsi magányos esküvőt szeretem, úgy gondolom, rám tartozik ez a pillanat.

Mostanában a járvány miatt egyébként pontosan ilyen esküvőket tartanak, íme friss interjúnk egy magyar anyakönyvvezetővel.

Hozzászólna? Írjon nekünk Facebookon!
Lengyel Tamás titokban megnősült

A mi kis falunk 42 éves sztárja már korábban is beszélt arról, hogy szűk körű esküvőt szeretnének. Így is lett.

39 · Mar 27, 2020 02:13pm Tovább a kommentekhez
Facebook Comments