Lovas Rozi a Radnóti Színház tagja, akit a nagyközönségből sokan onnan ismernek, hogy szerepel A mi kis falunk című sorozatban. Az volt róla a legutóbbi hír, hogy terhesen ment férjhez április 3-án, most pedig azt írja a SorozatWiki nevű oldal, hogy május 14-én, azaz a múlt csütörtökön megszületett a színésznő kisfia. A baba neve Horváth János Misa, és ennél sokkal többet nem igazán lehet tudni róla, maga Lovas Rozi legalábbis nem tett közzé semmit egyelőre. A színésznő Instagramján egy terhesfotó az utolsó poszt, hivatalos Facebookján pedig podcastjait ajánlja az érdeklődőknek a legutóbbi, május eleji bejegyzésben.

Ha ezen kívül olvasna még további híreket, a ma reggeli összefoglalónk itt található.

Hozzászólna? Írjon nekünk Facebookon!
Megszületett Lovas Rozi kisfia

A mi kis falunkból ismert színésznő hivatalosan ugyan nem erősítette még meg a hírt, de úgy tudni, kisbabája a múlt csütörtökön született.

49 · May 18, 2020 11:09am Tovább a kommentekhez
Facebook Comments