A nők többsége szerint nem fontos a szexben a G-pont
A tudomány szerint a G-pont csak mítosz, a megkérdezett férfiak a női ejakulációhoz kötik.
A tudomány szerint a G-pont csak mítosz, a megkérdezett férfiak a női ejakulációhoz kötik.
Egy San Diego-i tanulmány szerint az idősebb nők nagy része elégedett a szexuális életével.
Már megszokhattuk, hogy a hírességek néha szokatlan szépségtippekkel állnak elő, és persze miért pont Lady Gaga lenne kivétel.
A Qantas gépein nem Zs-kategóriás filmekkel szúrják ki a vendégek szemét, hanem egy, a női orgazmus titkaival foglalkozó tudományos-ismeretterjesztőt sugároznak.
Alekosz akár nyolc órán át is vissza tudja tartani az orgazmust a csakrákban való jártasságával.
Egy új amerikai kutatás feszegeti annak okait, miért játsszák meg a nők az orgazmust. A többség nem a férfi kedvéért teszi, hanem mert fél az intimitástól.
A nők orgazmuszavara kihat a pasikra is, akik akkor tesznek a legjobban, ha elkerülik, hogy tovább frusztrálják a nőt.
Fiziológiailag csak egyféle orgazmus van, amit a nők többféleképpen érhetnek el: direkt csiklóizgatással, kézzel, szájjal ingerelve vagy aktus közben.
Német tudósok szerint a nyögés a légzés gyorsulásával és a pulzusszám emelkedésével együtt jár.
A 25 éves Gabi Jones állandó szexuális izgalomban van, szinte bármitől képes elélvezni, de főleg attól, ha jókat eszik. Imádja a hatalmas testét.
Mindenki mindenkivel dugni fog a filmben, a különbség annyi, hogy tényleg elélvez a nő.